» Ściana lakiernicza i ściana malarska

Ściana malarska i lakiernicza

Ściany lakiernicze z typoszeregu Paint – Star

Ściana lakiernicza typu 21,5-7000 to urządzenie niemieckiej, renomowanej firmy Höcker Polytechnik. Ta ściana malarska posiada w standardowym wykonaniu dwa niezależnie pracujące antywybuchowe wentylatory oraz trzystopniowy system filtrujący. Oprócz tego proponowana ściana lakiernicza wyposażona jest w dobieraną modułowo, wg potrzeb inwestora, ergonomiczną powierzchnię odciągającą. Prezentowany produkt jest wyjątkowo popularny i powszechnie stosowany w systemach lakierniczych oraz w nakładaniu powłok (lakiery, kleje, bejce) za pomocą pistoletu niskociśnieniowego. Zarówno w dużych, jaki i małych przedsiębiorstwach ściana lakiernicza jest niezwykle ceniona przez klientów. Dzieje się tak ze względu na to, iż posiada optymalne parametry techniczne, uniwersalne zastosowanie (lakierowanie na płasko oraz na hakach) oraz najniższą cenę na rynku polskim, jeśli chodzi o tę klasę urządzeń.

Wentylatory, zamontowane z lewej i prawej strony urządzenia, każdy z 10 m kablem zasilającym oraz sterowaniem włącz/wyłącz, to standardowe wyposażenie, za które firmy konkurencyjne oczekują stosownej dopłaty. Również wielkość, którą charakteryzuje się ta ściana malarska, po poszerzeniu, jest największa w tej klasie. Ręczna przepustnica zamontowana na króćcu ściany lakierniczej zapewnia oszczędne gospodarowanie wyciąganym, ciepłym powietrzem z pomieszczenia lakierni. Ściana lakiernicza posiada wszystkie wymagane certyfikaty.

Ściana lakiernicza – Dane techniczne:

  • 2 Wentylatory przeciwwybuchowe: 2,0 KW, 400 V, 50 Hz, IP 55,
  • Powierzchnia filtracji: 2000 x 1200 mm,
  • Objętościowe natężenie przepływu: 2 x 3.500 m3/h,
  • 3 systemy filtracji: filtr wstępny kartonowy, włóknina EU2, filtr podłogowy wym. 622x394x47mm szt. 1,
  • 10 m kabla zasilającego z włącznikiem: niezależnie do 2 wentylatorów,
  • kanał rozprowadzający powietrze, zainstalowany wewnątrz ściany, jego zadaniem jest także równomierny odciąg powietrza przez całą powierzchnię ściany (wyposażenie standardowe w ścianach Politechnik).
  • Dodatkowe poszerzenia do ściany Wymiary gabarytowe po poszerzeniu: oferowane w standardzie szer. 2600 x wys. 2220 x głęb. 920 mm,
  • Wanna wodna: budowana modułowo (opcjonalnie)
  • Odciąg podłogowy zintegrowany ze ścianą: wg indywidualnych ustaleń

Możliwość komentowania jest wyłączona.