» Ściana lakiernicza i ściana malarska

 

Ściana malarska i lakiernicza

Ściany lakiernicze z typoszeregu Paint – Star

Firma TECHFILTER – Technika Filtrowentylacji zajmuje się rozwiązaniami przemysłowych systemów nawiewnych i klimatyzacyjno-wentylacyjnych – HVAC; tj. centrale grzewcze zasilane przez piec CO, gaz propan; propan/butan, GZ 50, EKOTERM i wyciągowych (ściany i kabiny lakiernicze, odciągi podłogowe itp.) w pomieszczeniach lakierniczych, w branży mebli i wyrobów drewnianych, barwienia szkła, pokrywania konstrukcji metalowych jak również lakierowania części karoserii samochodowych.

Nasza wiedza w zakresie montażu instalacji HVAC poparta jest kilkuletnim doświadczeniem z urządzeniami uznanych niemieckich firm na rynku europejskim. Z tego też względu oferujemy wysoki poziom wykonania inwestycji przy konkurencyjnych cenach. Przemysłowe urządzenia wentylacyjne, podzespoły automatyki, instalacja rurowa i kanałowa czy materiały filtrujące, które oferujemy, to najlepsze europejskie marki.

W urządzeniach montujemy, a także oferujemy jako wymienny materiał eksploatacyjny, wszelkiego rodzaju materiały filtracyjne oraz węże techniczne stosowane w lakiernictwie przemysłowym. Proponowane przez nas filtry do kabin lakierniczych odznaczają się wysoką skutecznością – od 90 do 98%. Nasza sucha ściana lakiernicza to doskonały wybór zarówno do dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstw. W każdym przypadku może poprawić warunki pracy, a jej przemyślana technicznie konstrukcja sprawia, że ściana lakiernicza cechuje się niezawodnością i bezawaryjnością. Najwyższy poziom bezpieczeństwa zostaje zapewniony dzięki wyposażeniu ściany malarskiej w antywybuchowe wentylatory.

Służymy radą techniczną i handlową na miejscu u Państwa w przedsiębiorstwie. Przede wszystkim w ten sposób proponujemy odpowiednie rozwiązania techniczne do potrzeb inwestycyjnych oraz do pracujących urządzeń.

Ściana lakiernicza – Dane techniczne:

  • 2 Wentylatory przeciwwybuchowe: 2,0 KW, 400 V, 50 Hz, IP 55,
  • Powierzchnia filtracji: 2000 x 1200 mm,
  • Objętościowe natężenie przepływu: 2 x 3.500 m3/h,
  • 3 systemy filtracji: filtr wstępny kartonowy, włóknina EU2, filtr podłogowy wym. 622x394x47mm szt. 1,
  • 10 m kabla zasilającego z włącznikiem: niezależnie do 2 wentylatorów,
  • kanał rozprowadzający powietrze, zainstalowany wewnątrz ściany, jego zadaniem jest także równomierny odciąg powietrza przez całą powierzchnię ściany (wyposażenie standardowe w ścianach Politechnik).
  • Dodatkowe poszerzenia do ściany Wymiary gabarytowe po poszerzeniu: oferowane w standardzie szer. 2600 x wys. 2220 x głęb. 920 mm,
  • Wanna wodna: budowana modułowo (opcjonalnie)
  • Odciąg podłogowy zintegrowany ze ścianą: wg indywidualnych ustaleń

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Blog